środa, 16 września 2015

Bogate oferty sklepów sportowych

Sklepy sportowe prężnie rozwijają się na rynku. Poszerzają swoją ofertę przyciągając coraz większą rzeszę klientów. Niezależnie od tego czy rzeczywiście uprawiamy jakiś sport coraz częściej lubimy posiadać w swojej szafie jakiś markowy, sportowy ciuch. Tak na wszelki wypadek, by przy jakiejś niespodziewanej okazji nie wypaść na kogoś kto nie uprawia sportów, nie ma odpowiedniego sprzętu.
Bogate oferty sklepów sportowych najczęściej kuszą nas koszulkami, kurtkami, spodniami i oczywiście butami. Sportowe buty to istne must have. Nie ważne co w nich robimy, lecz ważne, że je mamy. Tak więc niemal każdy szczyci się tym, iż posiada buty do biegania dla początkujących, tym samym próbuje wzbudzić poczucie, że naprawdę aktywnie biega. W rzeczywistości markowe buty do biegania dla początkujących stają się głównie butami na wyjście na zakupy. Choć obecnie jest to jakaś forma sportu. Tak więc czymkolwiek zachęcą nas sportowe sklepy, my i tak podążamy ich kierunkiem. Jednak na zakupach się kończy.

3 komentarze:

  1. Okej istnieje boom na sportowe ciuchy, słuchawki do biegania, plecaki, buty, kominy itd. ja jednak sądzę, że większość sklepów kieruje takie oferty do już biegających, już jeżdżących, już wspinających się etc. Oczywiście znajdą się i tacy, którzy kupią tylko dlatego, że była przecena ale większe grono odbiorców takich akcji to ludzie, którzy już coś robią aktywnego w swoim życiu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Podobnie sprawa się tyczy również sklepów ze zdrową żywnością. Moda, czy może coraz bardziej uświadomieni Polacy dbają o swoje zdrowie? www.cosdlazdrowia.pl

    OdpowiedzUsuń
  3. Moda modą, trendy trendami, ale ja tam lubię i sportowy styl i zdrową żywność.

    OdpowiedzUsuń