środa, 7 października 2015

Sportowy styl na co dzień


Obecnie panująca moda w niczym nas nie ogranicza. Dozwolone są wszelkie połączenia stylów. Coraz częściej zdarza się, że odzież sportowa staje się naszym codziennym strojem. Nawet jeśli nasze uprawianie sportu nie ogranicza się nawet do oglądania igrzysk w TV. Sportowy strój wpisał się do garderoby niemal każdego z nas.
Buty do biegania dla początkujących stały się naszymi butami na spacery albo na wyjścia na zakupy. Sportowe legginsy sprawdzają się w domowym zaciszu. Sportowe kurtki stały się codziennymi okryciami. Nie da się ukryć, że każda część sportowej garderoby zagościła w naszym codziennym życiu. Zwłaszcza buty do biegania dla początkujących. Ma je niemal każdy niezależnie od wieku i stylu. Czasem nawet nie jedną parę. Równie popularne są sportowe, funkcjonalne kurtki. Najbardziej popularne wśród nastolatków. Oczywiście wszystko musi być w najbardziej wyróżniających się kolorach i z markowym znaczkiem. Sportowa moda ogarnęła niemal wszystkich i nie zanosi się na wielkie zmiany.

3 komentarze:

 1. Rzeczywiscie tak się dzieję,chociaż zdarza mi się widywac ludzi cwiczących na siłowni w dzinsach i koszuli :D
  Pozdrawiam ;3

  OdpowiedzUsuń
 2. Pytanie tylko czy jest im wygodnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tam nie miałam takich spostrzeżeń na siłowni. Właśnie mam wrażenie, ze wielu chodzi tam po to, żeby się wylansować i modny/ drogi strój jest konieczny, podczas cykania selfie ;) kompletuję tanie akcesoria potrzebne, żeby ćwiczyć w domu, wtedy będę mogła robić to nawet w rozciągniętym dresie i nie będę czuc się głupio ;)

  OdpowiedzUsuń